Nascholing Basis Reanimatie
Algemeen
"Wanneer elke seconde telt" en het gaat om een mensenleven is het noodzakelijk dat iedere ingezetene van Nederland minimaal de elementaire hulp bij een stilstand van de bloedsomloop moet kunnen uitvoeren. In Nederland worden gemiddeld vijf mensen per uur door een hartinfarct getroffen. Eén daarvan overlijdt aan complicaties van dat hartinfarct voordat een arts en/of ambulancehulpverleners deskundige hulp heeft kunnen verlenen. De meeste mensen worden thuis of in het bedrijf door en hartinfarct getroffen.
Leerstof
De nascholingscursus wordt gedoceerd en geďnstrueerd uit het boekje
"Wanneer elke seconde telt".In de cursus staat het aspect vaardigheidstraining centraal, aangevuld theoretische achtergrondinformatie.
De cursus
De nascholingscursus omvat jaarlijks 3 lesuren en wordt gegeven een één dagdeel. De nascholing kan in company worden gevolgd alsmede op basis van open inschrijving. Voorde laatste optie moeten minimaal 10 cursisten zijn ingeschreven.
Certificaat
Wanneer de cursist heeft aangetoond voldoende vaardig te zijn in het onderkennen van een circulatiestilstand alsmede het toepassen van de reanimatietechnieken, wordt op het reeds uitgegeven certificaat een paraaf gezet. Daarnaast wordt de cursist binnen onze organisatie administratief geregistreerd, zodat de cursist automatisch jaarlijks wordt uitgenodigd aan de nascholing deel te nemen.
Deelname
min. 10 - max. 16 personen.
In-Company
Bij voldoende deelname verzorgen wij een in- company opleiding of nascholing bij u in het bedrijf of instelling.
Meer informatie
Heeft u na het lezen van deze informatie nog vragen, of wilt u ons cursusinformatie boek ontvangen, vul uw gegevens in en wij zullen in zo spoedig mogelijk de door u gewenste informatie doen toekomen.
Arbo-Score, 2010-06-14 (14200) Vorige scherm